2 MegaPiksel AHD Kamera

Posted on: Mart 1, 2019, by :

Ağ+++ Enerji Tasarruflu IR Led; Süper parlak IR ledler enerji tasarruflu ve uzun ömürlü çalışma için tasarlanmıştır.
3 Açılı Led; 45°,60° ve 90° süper parlak ledleri sayesinde ışıksız ortamlardaalanları eşit aydınlatarak net görüntü verir.
Orjinal Ayak;  Orjinal montaj ayağı sayesinde duvara veya tavana kolaylıkla monte edilebilir.
Anti Flicker (titreşim) ;Kameranın montaj yerinden kaynaklı titreşimlerin görüntüyü bozmasını engelleyici özellik.
IP 66 Koruma Sınıfı; Kamera, -30 ile +50°C  sıcaklık aralığında güvenilir şekilde çalışabilir. IP66 sınıfında su ve toza karşı dayanıklılığıyla dış mekanda kullanım için idealdir.
HD Görüntü Kalitesi ; Kamera otomatik olarak gece ve gündüz moduna hem donanımsal hemde yazılımsal olarak otomatik geçiş yapıp tüm ayarlarını değiştirir bu sayede hem gündüz hemde gece çok net görüntü verir.
3 Ayrı Video Sinyal Çıkışı; 1280H, 960H ve CVBS olarak video çıkışı yapabilir . Bu sayede bağlanılan kayıt cihazı ile tam uyumlu çalışır.
3.0MP Yüksek Çözünürlüklü Lens; 3.0MP lens desteği sayesinde 24 renkden 20 sini tarayabilen sınıfının lider kamerasıdır.
WDR (Wide Dynamic Range) Özelliği; Işık yoğunluğunun yüksek olduğu alanlarda ışık yoğunluğunu dengeleyerek net görüntü alınır.
5 Kademeli Smart IR Özelliği; Kamera yaklaşan cisimlere göre aydınlatma seviyesini ayarlayarak insan yüzlerinin ve plakaların parlamasını önler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir